Dj Hannah - O mnie

dj Kielce

Kim jest DJ Hannah?

Witam serdecznie tych, którzy zanim podejmą ważną decyzję w związku z tym, czy chcą ze mną współpracować, chcą wiedzieć o moim doświadczeniu nieco więcej.

Pochodzę z Kielc. Urodziłam się w umuzykalnionej rodzinie. Często jako dziecko towarzyszyłam rodzicom podczas technicznej obsługi imprez realizowanych przez rodzinną firmę Agencję Artystyczną "Fant" (1996-2005).

Moja własna przygoda z muzyką zaczęła się w 1997 roku od edukacji w Młodzieżowym Domu Kultury (Studio Piosenki Dziecięcej), poprzez edukację w Domu Kultury "Zameczek" w zakresie śpiewu rozrywkowego, poezji śpiewanej w Wojewódzkim Domu Kultury.

Od 2002 roku miałam przyjemność pracować w charakterze wokalistki w kieleckich formacjach muzycznych, takich jak: Garden Party, Orion, Randez Vous, Family Sisters.

Od 2009 roku zaczęłam specjalizować w Akademii Realizacji Dźwięku w dziedzinie Realizacji dźwięku oraz obsługi urządzeń elektroakustycznych i oprogramowania w studiu i podczas występów na żywo.

Od 2010 roku, wraz z mężem, prowadzę firmę Pro-Stage świadczącą usługi z zakresu techniki estradowej niezbędnej podczas koncertów i innych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

W latach 2015 - 2017 ukończyłam szkolenia z zakresu miksu muzycznego, pracy konferansjera oraz realizacji oświetlenia estradowego.

Pozdrawiam serdecznie, Dj Hannah.