Dj Hannah - O mnie

dj kielce

Kim jest DJ Hannah?

Witam serdecznie tych, którzy podejmują ważną decyzję o wyborze dj'a podczas organizacji imprezy.

Nazywam się Ania Borusińska. Urodziłam się w rodzinie, która jest związana z muzyką i techniką estradową od kilku pokoleń. Jako dziecko towarzyszyłam rodzicom podczas technicznej obsługi imprez realizowanych przez rodzinną firmę Agencję Artystyczną "Fant" (1996-2005). Mogę powiedzieć, że wychowałam się za konsolami, między mikserami i wśród kabli ;-).

Moja własna przygoda z muzyką zaczęła się w 1997 roku od edukacji w Młodzieżowym Domu Kultury (Studio Piosenki Dziecięcej), poprzez edukację w Domu Kultury "Zameczek" w zakresie śpiewu rozrywkowego, poezji śpiewanej w Wojewódzkim Domu Kultury, śpiewu klasycznego.

Od 2002 roku miałam przyjemność pracować w charakterze wokalistki w kieleckich formacjach muzycznych, takich jak: Garden Party, Orion, Randez Vous, Family Sisters.

Od 2009 roku zaczęłam specjalizować w Akademii Realizacji Dźwięku w dziedzinie Realizacji dźwięku oraz obsługi urządzeń elektroakustycznych i oprogramowania w studiu i podczas występów na żywo.

Od 2010 roku prowadzę firmę Pro-Stage świadczącą usługi z zakresu techniki estradowej niezbędnej podczas koncertów i innych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

W latach 2015 - 2017 ukończyłam szkolenia z zakresu miksu muzycznego, pracy konferansjera oraz realizacji oświetlenia estradowego.

Realizuję zarówno małe, jak i duże imprezy, więc zapraszam do kontaktu i współpracy.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam Cię na super imprezę.;-)

 

Dj Hannah, Ania Borusińska.