Dj Hannah

Dj Kielce
Dj Kielce na wesele.

Dj Hannah to pierwsza i do tej pory jedyna djka w Kielcach i województwie świętokrzyskim.

 

 

 

W portfolio Dj'ki oprawa muzyczna: imprez firmowychimprez integracyjnych, imprez plenerowych (dożynkifestyny, pikniki) oraz wesel i innych uroczystości okolicznościowych.

 

Poszukujesz dj'a z Kielc?

Dj'ka Kielce

Sprawdź wolny termin - kontakt: (693) 661-025

Aktualności

Wesele Sylwi i Pawła k. Kielc

Wesele w Pińczowie k. Kielc w Dworku na Wymysłowie. Sylwia i Paweł wybrali usługę ciężkiego dymu na pierwszy taniec i tort oraz dekoracje światłem led sali weselnej. Pokaz ich pięknego układu tanecznego udał się znakomicie. Dym zyskał bajeczne tęczowe i zmieniające się kolory dzięki rampie z zamontowanymi ruchomymi głowami. Skrót z imprezy w zakładce Filmy, do której serdecznie zapraszam: imprezy z dj Hannah w Kielcach .

dj na wesele kielce.

Impreza imieninowa w Radomiu

Impreza imieninowa z oprawą muzyczną w wykonaniu dj Hannah oraz nagłośnienie pokazu teatru tańca "Kwieciste Gwiazdeczki".

Dj na imprezę, wesele Kielce.

Wesele z Dj'ką w Kielcach

Przeurocze towarzystwo w przeuroczym miejscu ... tak wspominam to wesele w Klubie Kamrat w Kielcach. Dominika i Daniel oprócz oprawy muzycznej w moim wykonaniu (dj Hannah;-) wybrali także dym na pierwszy taniec, w otoczeniu którego, jak widać na poniższym zdjęciu wyglądają cudnie. Pozdrowienia dla Nowożeńców!

dj na wesele kielce